=- FİRMA PROFİLİ -=


ÇAPAROĞLU; Konya'da Tente, Çadır ve Branda sistemleri imalat, montaj ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Uzun yıllar süren üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.


Ürün Halkamızın İçinde;


Çift açılır kartla tenteler, mafsallı tenteler, mebran yapılar, kışlık kapatma, kış bahçeleri, şeffaf kapatmalar, inşat ve şantiye çadırları, depo çadırları, hangar çadırları, ramazan iftar çadırları, fuar alanı fuar çadırları, kamyğon çadırları, tır branda ve tenteleri, araç giydirme tenteleri, gemi ve yat brandaları ile farklı tip ve farklı modeldeki çadır, branda ve tenteler yer almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Kaliteli ürün ve usta işçilik istiyorsanız, biz buradayız.


konya çadır branda tente, taziye çadırı, düğün çadırı, kamelya çadırı, solucan gübresi çadırı, kümes çadırı, saman çadırı, hayvan çadırı